Hvězdné akádo

Na počest státního svátku a dne studenstva se v Praze v oboře Hvězda tradičně konal „Běh 17. listopadu“.

Závod byl zároveň 51. ročníkem AMČR v přespolním běhu a tak jsem byla ráda, že jsem mohla reprezentovat svou univerzitu. Překvapila mě početná účast celkově 580 závodníků. Ještě lepší pocit jsem měla, když jsem se na start postavila společně s dalšími devadesáti soupeřkami. Trať měřila 4400m a byla rozdělena do dvou okruhů. Vyběhla jsem sebevědomě za letos téměř neporazitelnou Květou Peckovou. V tréninku jsem se zatím zaměřovala na plaveckou přípravu. Na speciální běžecké tréninky je ještě čas. Rychlost z bazénu se do běhu úplně přenést nedá a tak jsem s celkovým 4. místem a 2. místem mezi akademiky byla nakonec spokojená.