Snad do třetice všeho dobrého

To, že se na jabloneckém aquatlonu ukážu bylo jisté již od začátku. Svoji pomoc s prezentací závoďáků jsem totiž přislíbila už dávno. Úvodní mumraj jsme s mamkou zvládly snad důstojně a každý dostal své vytoužené číslo. Můj start už tak jistý nebyl.  Jablonecký aquatlon pro mě byl již třetím závodem v řadě. Dlouhou dobu jsem váhala, jestli do toho jít. Snad jsem se rozhodla dobře. Po náročném týdnu jsem se cítila vyčerpaná, ale vnitřní hlas mi říkal, že to všem těm lidem z Jablonce prostě dlužím. Nedokázala jsem prostě odolat domácímu prostředí, o mém startu se psalo v jabloneckých novinách a bylo to také důležité kvůli mým sponzorům.

Závod proběhl, počasí přálo, do cíle doběhlo 110 závodníků. Náš oddíl TJ Bižuterie zvítězil v kategorii MČR družstev.

Aquatlonový pohár mám za sebou, přípravné období se uzavírá, konec srandy, sezóna začíná!

triatlon.sport.ihned.cz/c1-59729510-v-cili-aquatlonu-v-jablonci-se-smali-kurikova-a-gaisl-kteri-ovladli-uz-treti-zavod-ceskeho-poharu?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed